Zielona Muzyka - koncert charytatywny

22 styczeń 2018
Autor: 

Zapraszamy na koncert charytatywny, w którym udział wezmą znakomici muzycy związani z Zieloną Górą.

Koncery odbędzie się 1 lutego w Kawonie. Cały dochód ze sprzedaży biletów dla Rafała Adamczaka. Zbieramy na jego operację i rehabilitację. Będziemy z Wami dzielić się kolejnymi szczegółami, ale już teraz możemy zdradzić, że wystąpią: Irek Wereński z Kult, Medeah Magdalena Stupkiewicz z Artrosis, Bezsensu, Bullfinch, Żuraw z Mate oraz laureaci Czas Na Blask. Przed koncertem odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o historii zielonogórskiego rocka! A do tego licytacje arcyciekawych pamiątek!

Zapraszamy!

Rafał był akrobatą, trenerem UKS „AS” Zielona Góra. Teraz mieszka w Hiszpanii, gdzie pracował w parku rozrywki Terra Mitica w Benidormie. Tam właśnie w lipcu 2013 roku Rafał miał wypadek, w wyniku którego doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego. Od tego czasu jest sparaliżowany. Szansą dla niego jest intensywna rehabilitacja oraz eksperymentalna operacja rdzenia.

Pod adresem pomagam.pl/rafal trwa zbiórka internetowa.

Data: 01.02.2018 (czwartek) godz.19.00

Miejsce: Piwnica Artystyczna KAWON, Zielona Góra, ul.Zamkowa 5

tel.(68) 324 43 86

BILETY: 40 zł do nabycia:

* bileteria Muz-Art – (68) 324 63 13 w godz. 10.00-18.00 Zielona Góra, Aleja Niepodległości 12, www.muzart.pl

* Kawon – 68 324 43 86 – w godz.13.00-02.00

* www.abilet.pl

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u