XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

22 styczeń 2018
Autor: 

Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVI edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w dniach 09-11.-3.2018, które odbędą się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, ul. Olimpijska 20.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców, z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu. Do uczestnictwa zapraszamy producentów oraz firmy usługowe z branży budowlanej, deweloperów, pracownie projektowania architektonicznego, projektowania i urządzania wnętrz oraz ogrodów, firmy zajmujące się doradztwem i usługami finansowymi oraz instytucje wspierające rozwój budownictwa. Tereny targowe, to kompleks rekreacyjno-sportowy, położony 7 km od centrum Zielonej Góry, skąd można dojechać komunikacją miejską. Bezpośrednio przy obiektach targowych znajduje się baza hotelowa. gastronomiczna oraz bezpłatne parkingi.

ORGANIZATOR: Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS, Zielona Góra, ul. Chopina 19A

09-11.03.2018 Zielona Góra - Drzonków,

Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Olimpijska 20.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • W najbliższy weekend Festiwal Roślin w Zielonej Górze

  W najbliższy weekend Festiwal Roślin w Zielonej Górze

  Pierwszy raz w Zielonej Górze największy targ roślin doniczkowych w Polsce!

 • IX Ogólnopolski Lubuski Puchar osób z niepełnosprawnością w strzelectwie sportowym

  IX Ogólnopolski Lubuski Puchar osób z niepełnosprawnością w strzelectwie sportowym

  Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „Start” Zielona Góra będzie organizatorem IX Ogólnopolskiego Lubuskiego Pucharu niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym. Zawody odbędą się w dniach 5-6.10.2019r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze/Drzonkowie - strzelnica pneumatyczna.

 • Wypadek w Zielonej Górze. Na polnej drodze wywrócił się quad. Dwie osoby w szpitalu

  Wypadek w Zielonej Górze. Na polnej drodze wywrócił się quad. Dwie osoby w szpitalu

  Dwie kobiety poszkodowane po wypadku quada w Zielonej Górze. Pojazd przewrócił się na polnej drodze. Sprawą zajmuje się policja.

 • XVII Targi Pracy

  XVII Targi Pracy

  W środę, 20 marca 2019 r., w godz. od 10.00 do 14.00 w hali Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. prof. Z. Szafrana 4 Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje XVII Targi Pracy. W tym roku stoiska wystawi 72 pracodawców!

 • Budujemy dla przyszłych pokoleń

  Budujemy dla przyszłych pokoleń

  9 - 11 marca 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędą się XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, w których, jak rok temu, weźmie udział Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 • Weekend za pół ceny 2017

  Weekend za pół ceny 2017

  Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie kolejny raz weźmie udział w akcji „Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u