Otwarcie Galerii Wnętrz Womag w Zielonej Górze z mistrzami kulinarnymi i sportowcami

24 kwiecień 2018
Zielona Góra dronlubuski.pl

Pokazy kulinarne mistrzów kuchni, spotkania z żużlowcami, porady specjalistów, rabaty i loterie paragonowe, rodzinne skręcanie mebli na czas z licznymi nagrodami oraz konkursy Kernau, Max Kuchnie i Verle Küchen – to tylko niektóre atrakcje, które w weekend 27-29.04.2018 będą czekać na mieszkańców Zielonej Góry podczas otwarcia Galerii Wnętrz Womag.

Już od piątku 27.04 pierwsi klienci nowego salonu zlokalizowanego przy ul. Trasa Północna 3 w Zielonej Górze będą mogli otrzymać bony podarunkowe oraz bonusy w loterii paragonowej, skorzystać z porad fizjoterapeuty w wyborze materaca oraz wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie rodzinnego skręcania mebli.

W sobotę na miłośników dobrej kuchni odwiedzających Galerię Wnętrz Womag czekają konkursy Kernau, Max Kuchnie i Verle Küchen oraz kulinarne podróże pełne smaków, czyli pokaz Josepha Seeletso, jurora polskiej edycji TOP CHEF i szefa kuchni znanego m.in. z programów „Dzień Dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie”. Fani sportów motorowych będą mogli spotkać żużlowców z Grzegorzem Zengotą na czele.

W niedzielę swoje umiejętności zaprezentuje Krzysztof Kopciński, szef cukiernictwa warszawskiej restauracji „N31”, którego słodkie dzieła zna niemal każdy łasuch. Doskonałe w wyglądzie, ale przede wszystkim w smaku wykwintne desery są dopełnieniem każdej uczty. Zielonogórska Galeria Wnętrz Womag to mnóstwo inspiracji do całego mieszkania, nowoczesne ekspozycje, duży wybór mebli i artykułów dekoracyjnych oraz fachowa pomoc i obsługa. Kupujący mogą zobaczyć przykładowe aranżacje pokoi dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni czy gabinetu. Dzięki współpracy z siecią Max Kuchnie ofertę uzupełniają pomysły na urządzenie kuchni w różnych stylach i kolorach. Mieszkańcy Zielonej Góry będą mogli znaleźć tam również ofertę sprzętu AGD Kernau i niemieckiej marki mebli kuchennych Verle Küchen. Wielkie otwarcie Galerii Wnętrz Womag odbędzie się w dniach 27-29.04.2018. Salon zlokalizowany jest przy ul. Trasa Północna 3 w Zielonej Górze. Więcej informacji na stronie.

O firmie:

Max Kuchnie to najszybciej rozwijająca się sieć salonów mebli kuchennych oraz sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Firma oferuje klientom możliwość zaprojektowania własnych, wymarzonych mebli oraz pomaga w wyborze sprzętu AGD. Max Kuchnie zapewniają kompleksowe stworzenie całej kuchni w jednym miejscu. Marka Max Kuchnie istnieje na rynku od 2013 roku i została stworzona przez rodzinną firmę „Galicja Tomaszek” z Łańcuta. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek.

Więcej informacji na stronie: www.maxkuchnie.pl

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u