Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Zielonej Górze!

11 maj 2018
Festiwal Smaków Food Trucków www.festiwalsmaku.com.pl

Food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata 2 i 3 czerwca w ramach Festynu Lotniczego w Przylepie.

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend z food truckami. Organizatorzy zaprosili ponad 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata.

Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Zielonej Góry.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu.

Wydarzenie będzie częścią Festynu Lotniczego w Przylepie, czyli jednej z największych imprez lotniczych w tej części Polski. Blisko 6 godzin pokazów lotniczych, pokazy wieczorne, maraton na 100 rowerów, masa atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka oraz koncerty

Data: 2-3 czerwca 2018

Miejsce: Zielona Góra - Przylep – lotnisko

Wstęp bezpłatny.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności festiwalu.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB:

www.facebook.com/events/1862571224040635

Wkrótce więcej informacji oraz liczne konkursy z nagrodami.

Partner: Festyn Lotniczy w Przylepie

O festiwalu:

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.