Piknik Zdrowia i Profilaktyki w Sławie

30 sierpień 2018
Piknik Zdrowia i Profilaktyki w Sławie Redakcja

Zdrowia nie da się kupić, ale można się o nie zatroszczyć samemu. W najbliższą niedzielę (2 września) zapraszamy do powiatu wschowskiego na Piknik Zdrowia i Profilaktyki.

Z darmowych porad lekarzy specjalistów i badań będzie można skorzystać w Sławie. – Lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego od wielu lat systematycznie i konsekwentnie stawiamy na działania profilaktyczne – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Pikniki Zdrowia i Profilaktyki organizowane są przez Urząd Marszałkowski w całym województwie. Wszystko po to, aby uświadomić Lubuszanom jak istotna jest profilaktyka i dbanie o własne zdrowie w codziennym życiu. Impreza w Sławie to kolejna odsłona cyklu pikników, które do tej pory odwiedziły już np. Żary, Gorzów, czy też Małomice. W programie niedzielnej imprezy zaplanowano m.in. darmowe badania, porady lekarzy specjalistów i wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci, ich rodziców i seniorów.

Miasteczko zdrowia swoje drzwi otworzy o godz. 12:00. Jednym z głównych punktów imprezy będzie promocja projektu „Lubuszanie skutecznie przeciw nowotworom”. To inicjatywa ukierunkowana na wykrywanie i zapobieganie nowotworom. Rozmowom o sprawach ważnych będą towarzyszyły liczne atrakcje. Te na mniejszych i większych mieszkańców czekają np. w strefie ekologicznej żywności, gdzie będzie można spróbować regionalnych wyrobów.

W programie znalazło się miejsce również na plac zabaw dla dzieci oraz występy lokalnych artystów. Bawimy się do godz. 17:00 na plaży miejskiej.

lubuskie.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u