KONCERT JAZZOWY, KOSTRZYN N. ODRĄ, 13.09. - Mateusz Gawęda Trio

12 wrzesień 2018
Autor: 
KONCERT JAZZOWY, KOSTRZYN N. ODRĄ, 13.09. - Mateusz Gawęda Trio Keep Calm PR

Mateusz Gawęda Trio to jedna z najbardziej wyróżniających się formacji młodego pokolenia polskich muzyków jazzowych. Ich album “Overnight Tales”, który ukazał się w 2016 roku spotkał się ze świetnym przyjęciem i zgromadził szereg pozytywnych recenzji. Zespół zdobył nominację do nagrody Fryderyki 2017 w kategorii muzyka jazzowa - fonograficzny debiut roku. Niedawno premierę miał najnowszy album zespołu “Falstart”

W skład formacji wchodzą Mateusz Gawęda - pianista i kompozytor charakteryzujący się zdecydowanym brzmieniem odwołującym się do różnorodnych wpływów muzycznych i gatunków; Alan Wykpisz – wyróżniający się dużym wyczuciem i muzyczną intuicją kontrabasista, członek wielu uznanych projektów w kraju: High Definition Quartet, Vehemence Quartet, Eskaubei czy Tomek Nowak Quartet, a także Grzegorz Pałka – perkusista, laureat wielu konkursów i festiwali perkusyjnych współpracujący z najciekawszymi muzykami krajowej sceny.

Polski Jazz 360° to projekt propagujący muzykę jazzową, odkrywający szerokie spektrum jej możliwości. W instytucjach kultury w całej Polsce zobaczymy i usłyszymy wszystko to, co najbardziej aktualne w polskiej muzyce spod znaku jazzu, wielokulturowe muzyczne projekty i nieoczekiwane muzyczne połączenia. Projekt Polski Jazz 360° został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

13 WRZEŚNIA 2018 r.

GODZ. 19.00

Kostrzyńskie Centrum kultury

Kostrzyn nad Odrą

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u