Zielona Góra dla Seniora

04 styczeń 2019
Zielona Góra dla Seniora Pixabay

Ruch Mijski Zielona Góra zaprasza w piątek, 11 styczna  o godz. 17:00 na 3 już spotkanie z cyklu Zielona Góra dla Seniora do Alternatywy - Aktywna Przestrzeń dla Seniora przy ul. G. Sikorskiego 17/2 w Zielonej Górze.

  • Tematem tego spotkania będą usługi opiekuńcze oraz oferta w zakresie dostępu do opieki zdrowotnej, opiekunów seniorów a także wsparcia w przypadku niepełnosprawności (prowadzenie Krzysztof Łoziński).
  • W dalszej części porozmawiamy o "silvermarketingu" czyli potencjale jaki drzemie w produktach i usługach na rynku skierowanych dla Klientów 55+ (prowadzenie Barbara Marcinów).
  • Poruszymy także temat motywacji u seniorów, samoświadomości i kierowania swoim życiem (prowadzenie Maria Fraszewska).

Miejscem spotkania będzie niezwykle ponieważ widzimy się w Alternatywach- Aktywnej Przestrzeni dla Seniora przy ul. G. Sikorskiego 17/2.

Jest to podmiot ekonomii społecznej, prywatny dom dziennego pobytu, stworzony z myślą o osobach starszych, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą przebywać samotnie w domu. Celem Alternatyw jest przede wszystkim zaspokojenie potrzeb towarzyskich i kulturalnych seniorów oraz dbanie o ich kondycję fizyczną i psychiczną w niezwykłej atmosferze.

Spotkania z cyklu Zielona Góra dla Seniora mają na celu, dyskusje a także wypracowywanie uwag i rozwiązań, jakie zostaną zaproponowane w formie rekomendacji w tworzonej właśnie Polityce Senioralnej dla Miasta Zielona Góra na lata 2019-2023. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców, seniorów, urzędników, właścicieli placówek dla seniorów, organizacje pozarządowe, podmioty świadczące usługi senioralne, radnych, polityków i dziennikarzy.

Dołącz do wydarzenia (link)

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u