Dzień Otwarty Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego

20 luty 2019
Autor: 
Dzień Otwarty Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego Adobe Stock

27 lutego 2019 r. w godz. 9.00-14.00 odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, którego siedziba mieści się w Kampusie A przy ul. prof. Z. Szafrana 2 (budynek A-2).

Podczas wizyty na Wydziale można będzie uczestniczyć w ciekawych pokazach i warsztatach laboratoryjnych oraz w krótkich, specjalnie przygotowanych, wykładach popularnonaukowych, związanych z kierunkami studiów realizowanymi na Wydziale. W tym dniu prezentować się będą również firmy partnerskie naszych kierunków. Firmy wspierają merytorycznie prowadzone na Wydziale zajęcia, akademie i koła naukowe. Partnerzy biznesowi Wydziału zaprezentują obszary swojej działalności na specjalnych stoiskach oraz w laboratoriach.

Wizyta będzie również okazją do zapoznania się z warunkami studiowania w nowoczesnym budynku dydaktycznym oddanym do użytku w 2013 r. oraz zwiedzenia najnowszych laboratoriów dydaktycznych powstałych na Wydziale w 2015 r. za kwotę przekraczającą 5 mln PLN.

Na wydarzenie wymagana jest wcześniejsza rejestracja grup.

Zgłoszenia mogą dokonać nauczyciele - opiekunowie grup. Na podstawie zgłoszeń zostanie opracowany indywidualny plan wizyty. Plan wizyt zostanie rozesłany do szkół na podany w formularzu adres e-mail.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u