II Półmaraton Świebody i Sulecha, czyli biegiem ze Sulechowa do Świebodzina

18 marzec 2019
Autor: 
II Półmaraton Świebody i Sulecha, czyli biegiem ze Sulechowa do Świebodzina Pixabay

24 marca 2019 r. po raz drugi odbędzie się Półmaraton Świebody i Sulecha. Biegacze wystartują z placu Ratuszowego w Sulechowie i po przebiegnięciu 21 kilometrów i 97 metrów wbiegną na metę na placu Jana Pawła II w Świebodzinie.

Miłośnicy biegania będą mieli okazję uzyskać nowe, oficjalne życiówki dzięki atestowi Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dodajmy, że rejestracje elektroniczne przyjmowane będą do 11 marca 2019 lub osiągnięcia limitu 350 zawodników.

Zapraszamy do rejestracji. Opłata startowa do 25 lutego wynosi 40 zł, po tym terminie będzie to kwota 50 zł. W pakiecie startowym będzie pamiątkowa koszulka, a także medal, napój oraz posiłek regeneracyjny. Ponadto na trasie biegu będą znajdowały się punkty odżywiania.

Wszystkich zapraszamy do dopingowania zawodników na ulicach Świebodzina oraz na mecie przy ratuszu.Najszybszych zawodników na mecie zobaczymy zapewne kilkanaście minut po godz. 12:00. Przypomnijmy tylko, że zwycięzcą pierwszego półmaratonu został Adam Draczyński z Nowej Soli, który pokonał trasę w czasie 1:14:16.

ORGANIZATORAMI IMPREZY SĄ:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzinie;

OSIR "SULECHOWIANKA" w Sulechowie

Sulechowski Klub Sportowy;

Wierzbicki Running Project.

BiegamBoLubię Świebodzin;

Zapisy oraz regulamin pod linkiem.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u