Zapraszamy na majówkę do Kostrzyna

23 kwiecień 2019
Autor:  Ryszard Waldun
Zapraszamy na majówkę do Kostrzyna dronlubuski.pl

Burmistrz dr. Andrzej Kunt oraz Kostrzyńskie Centrum Kultury zapraszają mieszkańców i nie tylko na wielką majówkę, która odbędzie się w Miejskim Parku.

3 maja na mieszkańców w różnym wieku będzie czekało wiele atrakcji. Zdzisław Garczarek dyrektor KCK zachęca, aby zabrać na imprezę koce, leżaki, grille oraz dobry humor. Dla mieszkańców wystąpią: Drzewiczanie, Kapela Tadka, soliści Studia Piosenki oraz zespół Cantos oraz orkiestra dęta i zespół instrumentalny.

Od godziny 15 również strefa sportu Workout & Fitness i stoiska Miejskiej Biblioteki Publicznej i Muzeum Twierdzy Kostrzyn. Dla najmłodszych liczne zamki dmuchane, a na uczestników konkursów będą czekały nagrody rzeczowe.

Warto 3 maja spędzić w Kostrzynie nad Odrą na wielkiej rodzinnej majówce. Zapraszamy

majowka kostrzyn

 • Wody Polskie przebudują przeprawę w Kostrzynie nad Odrą. Wykonawca przejmuje plac budowy

  Wody Polskie przebudują przeprawę w Kostrzynie nad Odrą. Wykonawca przejmuje plac budowy

  To wielkie zadanie inwestycyjne wpisujące się w szereg działań, które w najbliższych latach podejmą Wody Polskie. Szykujemy się do podpisania umowy z wykonawcą przebudowy mostu nad Regalicą w Szczecinie, a teraz zaczynamy przebudowę mostu w Kostrzynie nad Odrą.

 • Tragiczny wypadek dwóch motocyklistów. Jedna osoba nie żyje

  Tragiczny wypadek dwóch motocyklistów. Jedna osoba nie żyje

  Do tragicznego w skutkach wypadku dwóch motocyklistów doszło na ulicy Północnej w Kostrzynie nad Odrą. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba.

 • 1500 policjantów zabezpieczy festiwal Pol’and’Rock

  1500 policjantów zabezpieczy festiwal Pol’and’Rock

  Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wlkp. wydał opinię dotyczącą zabezpieczenia tegorocznego festiwalu Pol’and’Rock, wskazując na zagrożenia definiowane także przez organizatora. Policja w tym zakresie podejmuje wszystkie niezbędne środki, aby zapewnić bezpieczeństwo jego uczestnikom. Stosowane rozwiązania sprawdzają się, a praca funkcjonariuszy jest wysoko oceniana.  

 • Nie żyje 32-letni mężczyzna. To był wyrok - informują świadkowie

  Nie żyje 32-letni mężczyzna. To był wyrok - informują świadkowie

  We wtorkowy wieczór, 14 maja przy ul. Jana Pawła II w Kostrzynie nad Odrą doszło do tragedii. Zabity został 32-letni obywatel Bułgarii, a jego 26-letnia partnerka, także obywatelka Bułgarii została ciężko ranna i przebywa w szpitalu. Walczy o życie.

 • KONCERT JAZZOWY, KOSTRZYN N. ODRĄ, 13.09. - Mateusz Gawęda Trio

  KONCERT JAZZOWY, KOSTRZYN N. ODRĄ, 13.09. - Mateusz Gawęda Trio

  Mateusz Gawęda Trio to jedna z najbardziej wyróżniających się formacji młodego pokolenia polskich muzyków jazzowych. Ich album “Overnight Tales”, który ukazał się w 2016 roku spotkał się ze świetnym przyjęciem i zgromadził szereg pozytywnych recenzji. Zespół zdobył nominację do nagrody Fryderyki 2017 w kategorii muzyka jazzowa - fonograficzny debiut roku. Niedawno premierę miał najnowszy album zespołu “Falstart”

 • Oświadczenie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w sprawie opinii Policji o 24. Pol’and’Rock Festival

  Oświadczenie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w sprawie opinii Policji o 24. Pol’and’Rock Festival

  Pomimo doskonałej opinii na temat zabezpieczenia medycznego, doskonałej opinii na temat zabezpieczenia sanitarnego, doskonałej opinii o Festiwalu wyrażonej w sondażu przeprowadzonym wśród mieszkańców Kostrzyna, a także pomimo doskonałej opinii tysięcy uczestników poprzednich edycji wydarzenia - tegoroczny Pol’and’Rock Festival otrzymał, w formalnej ocenie Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim kom. Fabiana Rogali, status imprezy o podwyższonym ryzyku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u