W najbliższy weekend Święto Hanzy (Słubice - Frankfurt nad Odrą)

08 lipiec 2019
W najbliższy weekend Święto Hanzy (Słubice - Frankfurt nad Odrą) DronLubuski.pl

Miejskie Święto Hanzy 2019 odbędzie się w dniach 11-14 lipca. Najważniejsze koncerty zaplanowano w piatek i sobotę. Głównym miejscem imprezowych wydarzeń będzie scena przy Collegium Polonicum.

W ramach koncertów głównych zaśpiewają:

12 lipca (piątek)

20:00 Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

22:00 Enej

00:15 Weekend

13 lipca (sobota)

20:00 Sound’n’Grace

22:00 Bajm

00:00 Masters

W sobotę i niedzielę organizatorzy zapraszają na Kosmiczny Plac Przyjaźni. 

Od 12.00 do 18.00 będą odbywać się warsztaty dla mieszkańców, kosmiczne animacje i atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie dmuchańców, księżycowych plenerów, strefy relaksu i Foodtracków. 

Oferty i godziny otwarcia Informacji Turystycznej w trakcie Miejskiego Święta Hanzy 12-14.07.2019

W trakcie corocznego święta Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna przygotowała wiele atrakcji i dopasowała godziny otwarcia.

Piątek, 12 lipca 2019 r. , w godz. 10.00-20.00

Sobota, 13 lipca 2019 r., w godz. 10.00-20.00

Niedziela, 14 lipca 2019 r., w godz. 11.00-18.00

Wszystkich odwiedzających zapraszamy w tym czasie do wzięcia udziału w kole fortuny przygotowanym na sobotę i niedzielę. Do wygrania będzie ponad 200 nagród. Wśród nich są bilety do Forum Kleista, Sali Koncertowej, Teatru Śmiechu, Muzeum Viadrina, Muzeum Kleista, vouchery do Hotelu City Park, City Residence, do restauracji Kartoffelhaus we Frankfurcie, do restauracji Villa Casino, Prowincji i Endorfiny w Słubicach, karnety do Uśmiechniętej Planety oraz różne pamiątki z Europejskiego Dwumiasta.

Dodatkowo zapraszamy na specjalne, jednogodzinne wycieczki statkiem „Wuj Helmut” - W sobotę, 13.07.2019 i w niedzielę 14.07.2019 o godzinie 13.30, 15.00, 16.30.  Bilety dla dorosłych 5,00 Euro za osobę, dzieci do 12 roku życia- płacą tylko połowę. Wymagane jest jednak zgłoszenie na każdy rejs: pocztą elektroniczną: na adres info@tourismus-ffo, telefonicznie pod numerem +48335-6100800, lub osobiście w Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej, Große Oderstr. 29, w Domu Bolfrasa, we Frankfurcie nad Odrą

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Aktywna sobota w Krośnie Odrzańskim!

  Aktywna sobota w Krośnie Odrzańskim!

  17 lipca w Krośnie zawrze od rowerowych emocji! A to dlatego, że w Parku Tysiąclecia odbędą się zawody na pumptracku. Zacięta rywalizacja, sportowa atmosfera, a do tego widowiskowe popisy zawodników – to wszystko zastaniecie na miejscu!

 • Zapraszamy na lubuskie winnice

  Zapraszamy na lubuskie winnice

  Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza na Weekendy Otwartych Winnic. To akcja zachęcająca mieszkańców regionu do spędzenia weekendów w otoczeniu malowniczej winorośli.

 • Winobranie na Winnicy Samorządowej w Zaborze

  Winobranie na Winnicy Samorządowej w Zaborze

  Wspólne zbieranie i wyciskanie winogron, degustacja soku, konkursy wiedzy winiarskiej oraz wykłady historyczne o lubuskim winie - to tylko część atrakcji, które będą czekały na uczestników IV Winobrania na Winnicy Samorządowej.

 • Piknik Europejski w Sławie

  Piknik Europejski w Sławie

  17 sierpnia br., spotkajmy się w Sławie na Pikniku Europejskim. Gospodarzem wydarzenia będzie marszałek Elżbieta Anna Polak. W programie m.in. debata "Europejki i Europejczycy rozmawiają", quiz wiedzy o Wspólnocie Europejskiej oraz funduszach unijnych, specjalna ekostrefa i strefa aktywności. Będzie także przestrzeń, w której najmłodsi Lubuszanie, pod opieką animatorów, przeobrażą się w kreatywnych konstruktorów.

 • Piknik Zdrowia i Profilaktyki w Sulechowie

  Piknik Zdrowia i Profilaktyki w Sulechowie

  W niedzielę, 11 sierpnia w Sulechowie odbędzie się Piknik Zdrowia i Profilaktyki.

 • XVI Jarmark Św. Piotra w okowach

  XVI Jarmark Św. Piotra w okowach

  Zbąszyńskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na XVI Jarmark Świętego Piotra w okowach. Zobacz szczegółowy program.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.