Pierwsza Pizza Hut w Zielonej Górze!

17 grudzień 2019
Pierwsza Pizza Hut w Zielonej Górze! Pizza Hut

Pizza Hut istnieje na polskim rynku już od 25 lat. Od tego czasu marka rozwinęła swoją sieć na terenie całego kraju do liczby ponad 100 restauracji. Teraz, Pizza Hut otwiera pierwszy lokal również w Zielonej Górze!

Oficjalne otwarcie restauracji obędzie się 20.12.2019r. To dobra wiadomość dla tych, którzy kochają jeść pizzę, jak i tych, którzy nie mogli się doczekać Pizzy Hut w swoim mieście.

Nowa restauracja zlokalizowana jest w Centrum Handlowym Focus Mall dzięki czemu również mieszkańcy Zielonej Góry mogą cieszyć się ulubionym smakiem. W nowo otwartej restauracji będzie można wypróbować całe menu Pizzy Hut – zaczynając od kultowego pieczywa czosnkowego, przez pełen świeżości bar sałatkowy, na pysznych pizzach kończąc. W ofercie znajdują się najpopularniejsze smaki Pizzy Hut, więc każdy może wybrać coś dla siebie.

Dodatkowo, każda pizza dostępna jest na jednym z trzech rodzajów ciasta – cieście PAN, cieście z serem w brzegach oraz najnowszej propozycji – cieście w stylu San Francisco. Niewiele osób wie, że San Francisco jest kolebką piekarnictwa. Stąd nazwa nowego ciasta na zakwasie, z którego wypiekana jest pizza. Ciasto w stylu San Francisco jest lekkie i chrupiące, o wyjątkowym smaku, który z pewnością doceni każdy miłośnik i prawdziwy znawca pizzy.

Specjalna oferta z okazji otwarcia

Z okazji otwarcia nowej restauracji organizatorzy przygotowali specjalną ofertę – do 30.12 będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji – każda pizza za 24,99 zł. Restauracja posiada tzw. otwartą kuchnię, dzięki której podczas oczekiwania na złożenie i odbiór zamówienia, na własne oczy można zobaczyć jak przygotowywana jest pizza. To z pewnością umila nawet najkrótszy czas oczekiwania. Warto zaznaczyć, że w restauracji codziennie wyrabiane jest ciasto, dzięki czemu pizza zawsze jest świeża i chrupiąca.

Każdy moment jest dobry na pizzę

Brak pomysłu na obiad, przerwa w pracy lub spontaniczny wypad ze znajomymi? Każda okazja jest dobra na to, aby skusić się na pizzę z Pizza Hut. Restauracja w Zielonej Górze umożliwia skosztowanie pysznej pizzy na miejscu, w restauracji, w gronie najbliższych. Można także skorzystać z opcji dostawy do domu – to świetna wiadomość dla tych, którzy nie chcą się ruszać z kanapy, a bardzo chętnie zjedzą coś oglądając ulubiony serial na Netflixie czy podczas spotkania ze znajomymi.

Oficjalne otwarcie restauracji obędzie się 20.12.2019r.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u