Wystawa fotografii ZTF-u

05 lipiec 2016
Autor: 

Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na doroczna wystawę swoich osiągnięć. Prace możecie oglądać w dniach 08-17. 07.2016 w Focus Mall.

To prawdziwa uczta dla oczu, mnóstwo ciekawych zdjęć, portrety, przyroda, krajobraz miejski. - Mamy nadzieję, że każdy kto odwiedzi naszą wystawę będzie mógł zatrzymać się na chwilę, odpocząć - informuje Grzegorz Kincel - przenosząc się w miejsca, które zachwyciły autorów zdjęć. Serdecznie zapraszamy na nasz wernisaż.

Inauguracja w Harlem Club, godz. 17.00 , a następnie oficjalne otwarcie wystawy w Focus Mall o godz. 18.30. Jeżeli jesteście zainteresowani wstąpieniem do Stowarzyszenia zachęcamy do odwiedzenia strony ztf.zgora.pl.

grzegorz plakat

TAGI
KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Przed nami Wystawa Psów Rasowych Babimost 2022

  Przed nami Wystawa Psów Rasowych Babimost 2022

  Związek Kynologiczny w Polsce z oddziałem w Zielonej Górze oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście zapraszają na czterodniową wystawę psów rasowych. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Babimostu, Bernarda Radnego i Burmistrza Kargowej, Jerzego Fabisia

 • Wernisaż w Galerii Rektorat

  Wernisaż w Galerii Rektorat

  Galeria REKTORAT Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9 zaprasza na wernisaż wystawy pt. TYLKO... Marek Poźniak, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 12 kwietnia 2022 r., o godz. 13.00. Wystawę będzie można oglądać do 6 maja br.

 • Aukcja sztuki współczesnej i otwarcie Leżakowni Alkoholi Starzonych (FILM)

  Aukcja sztuki współczesnej i otwarcie Leżakowni Alkoholi Starzonych (FILM)

  Zespół Pałacowo-Parkowy w Brodach to miejsce wyjątkowe. Można tutaj odpocząć ale i uczestniczyć w spotkaniach. W minioną sobotę odbyła się aukcja sztuki współczesnej i otwarcie Leżakowni Alkoholi Starzonych.

 • Wernisaż wystawy Marcina Berdyszaka w Galerii Rektorat

  Wernisaż wystawy Marcina Berdyszaka w Galerii Rektorat

  Uniwersytet Zielonogórski i Galeria Rektorat zapraszają na wystawę Bezwład i Dekoncentracja Marcina Berdyszaka. Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek, 23 listopada o godz. 13.00 w Galerii Rektorat, przy ul. Licealnej 9. Wystawa będzie czynna do 12 grudnia br.

 • Od winiarni Briegera do cerkwi greckokatolickiej. Dzieje miejsca, budynku i społeczności

  Od winiarni Briegera do cerkwi greckokatolickiej. Dzieje miejsca, budynku i społeczności

  Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze zaprasza w piątek, 18 czerwca br. o godz. 17.00 na otwarcie wystawy pt. Od winiarni Briegera do cerkwi greckokatolickiej. Dzieje miejsca, budynku i społeczności.

 • Finisaż wystawy pt. Przejście w MZL

  Finisaż wystawy pt. Przejście w MZL

  Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze uprzejmie zaprasza na finisaż wystawy pt. Przejście, której autorami są Paulina Komorowska-Birger i Adam Romaniuk. Spotkanie z twórcami odbędzie się w piątek, 17.01.2020 o godz. 17.00 w muzealnej Galerii Nowy Wiek.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u