Tradycyjne prezenty ślubne - czy wypada dziś wręczyć zestaw sztućców, pralkę, czy odkurzacz?

30 sierpień 2019
Autor: 
Tradycyjne prezenty ślubne - czy wypada dziś wręczyć zestaw sztućców, pralkę, czy odkurzacz? Adobe Stock

Ślub jest dużą inwestycją finansową zwłaszcza dla Pary Młodej. Jednak nie tylko. Zaproszeni goście również ponoszą spore koszty.

Aby szykownie zaprezentować się przed całą rodziną muszą wysilić się na zakup nowej kreacji, uczesanie w salonie fryzjerskim, dojazd na miejsce ślubu oraz wesela a także często nocleg na swój koszt. Ważną kwestią są także prezenty ślubne. Jaki podarunek będzie najlepszym na tą okazję? Przeczytacie poniżej:

Prezenty ślubne

Przed dylematem co dać Państwu Młodym staje wiele zaproszonych par. Podarunek powinien pozwolić nowożeńcom łatwiej poradzić sobie z trudnościami spotkanymi na nowej drodze życia. Zwyczaj wręczania prezentów ślubnych znany jest już od zarania dziejów. Jednak niemal z każdym zaproszeniem na ślub od razu przychodzi myśl co podarować zapraszającym?

Ślub to wielkie wydarzenie które powinno być inne niż wszystkie. Prezenty również powinny być dobierane ze szczególną starannością. Takie prezenty ślubne jak obrazy, z pewnością mogą okazać się nietrafione, bielizna i ubrania, kosmetyki oraz odzież także nie będą mile widziane przez nowożeńców.

Według przesądów, które nadal mają silne zakorzenienie w naszej kulturze Parze Młodej nie należy darować na ślub - zegarów. Podobno odmierzają one czas do końca związku lub oznaczają szybkie przemijanie. Również zestaw noży nie będzie mile widzianym prezentem. Noże bowiem według przesądów mają moc rozcinania więzów małżeńskich.

Trafione prezenty ślubne

Aby Państwo Młodzi mieli uśmiechy na twarzach rozpakowując nasz podarunek możemy pokusić się o zakup poniższych przedmiotów. Takie prezenty z pewnością wzbudzą pozytywne emocję oraz nigdy nie wyjdą z mody oto one:

Pralka. Pralka przyda się w każdym mieszkaniu. W szczególności na nowej drodze życia. Najlepiej jeśli pozwalają nam na to fundusze pokusić się o zakup pralko-suszarki. Jest to sprzęt z którego ucieszy się każda Para Młoda żyjąca w pośpiechu. W razie czego nietrafiony prezent można sprzedać. Jaka pralka będzie najlepsza? Przeczytajcie więcej tutaj: aniaradzi.pl/porady/pranie-_t/

Telewizor. W każdym mieszkaniu telewizor to obowiązkowe wyposażenie co najmniej salonu. Są domy, w których telewizor stoi w prawie każdym pokoju. Kto nie lubi zrelaksować się przy swoim ulubionym serialu? Im nowocześniejszy telewizor tym uśmiech nowożeńców będzie szerszy.

Odkurzacz. Dbać o porządek trzeba w każdym domu. Odkurzacz jest więc sprzętem niezbędnym do codziennego funkcjonowania. Odkurzacze dostępne na rynku to moc różnych modeli. Ich ceny są też dużo niższe w porównaniu z poprzednio wymienionymi prezentami. Nie ulega wątpliwości że odkurzacz będzie raczej trafionym prezentem. Odkurzacze dostępne w supermarketach można kupić już za około 200-300 zł. Nowoczesne odkurzacze mają także funkcje oczyszczania powietrza i jego filtracji to funkcja szczególnie przydatna dla alergików. Taki prezent na pewno zyska uznanie w oczach Państwa Młodych. Więcej o odkurzaczach tutaj: aniaradzi.pl/porady/odkurzacz-_t/

Niewątpliwie najbardziej trafionym i zawsze bezapelacyjnie przyjmowanym prezentem ślubnym są pieniądze. Komu bowiem nie przydadzą się one. Podarowane pieniądze Para młoda może spożytkować w wybrany i nienarzucony przez nikogo sposób. Jeśli chcesz by Twój prezent spodobał się Parze Młodej podaruj nowożeńcom po prostu pieniądze.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u