Sanepid zamknął klub muzyczny w Świebodzinie!

30 styczeń 2021
Autor: 
Sanepid zamknął klub muzyczny w Świebodzinie! Pixabay.com

W związku ze stwierdzeniem nieprawidłowości podczas kontroli w ubiegłym tygodniu w jednym z klubów na terenie Świebodzina Państwowa Inspekcja Sanitarna wydała nakaz zaprzestania jego działalności!

Zgodnie z decyzją Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Świebodzinie, w związku z przeprowadzoną kontrolą sanitarną jednego z klubów w Świebodzinie w dniu 23 stycznia 2021 roku nakazano zaprzestanie jego działalności. Klauzula ma rygor natychmiastowej wykonalności. W związku z powyższym klub nie może być dziś otwarty.

Jak podano w uzasadnieniu, ma to związek z naruszeniami, między innymi polegającymi na uruchomieniu obiektu wbrew ograniczeniom tego typu działalności w związku z wystąpieniem stanu epidemii na terenie kraju jak i niezapewnieniu odpowiednich warunków sanitarnych.

Stwierdzone naruszenia polegały między innymi na możliwości rozprzestrzeniania się zakażeń wśród osób przebywających w obiekcie.

Źródło: KPP Świebodzin

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u