Karetka ugrzęzła w błocie. Na pomoc wezwano strażaków (ZDJĘCIA)

06 marzec 2021
Karetka utknęła w drodze do pacjenta. Pomogli strażacy Fot. OSP Kłodawa

Karetka z Gorzowa Wielkopolskiego ugrzęzła w błocie podczas transportu pacjenta ze szpitala do domu. Na pomoc ratownikom ruszyli strażacy z Kłodawy.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 5 marca. Przed godziną 20:00 ratownicy medyczni ze szpitala w Gorzowie Wielkopolskim transportowali pacjenta z lecznicy do jego domu w miejscowości Chwalęcice. W trakcie jazdy ekipa karetki ugrzęzła w błocie.

Ambulans zakopał się tuż w pobliżu miejsca docelowego, dlatego zespół transportowy nie tracąc czasu, szybko przetransportował pacjenta na noszach do miejsca zamieszkania. Po powrocie do karetki medycy podjęli decyzję, że niezbędna będzie pomoc strażaków.

Na miejsce wysłano zastęp druhów z OSP Kłodawa. Ochotnicy próbowali wydobyć ambulans przy użyciu wysokociśnieniowych poduszek pneumatycznych. Działania trwały przez około dwie godziny.

Przeczytaj też: Wypadek w Gorzowie. Osobówka uderzyła w drzewo i dachowała


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u