Awantura w banku w Zielonej Górze. Zjechało się kilka radiowozów

24 marzec 2021
Autor: 
Awantura w banku w Zielonej Górze Redakcja

Awantura w banku w Zielonej Górze. Na miejsce zjechało kilka radiowozów. Mundurowi wystawili kilkanaście wniosków do sądu.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 24 marca. Po godzinie 12:00 do banku przy ulicy Bohaterów Westerplatte w Zielonej Górze weszło kilku mężczyzn. Po chwili rozpoczęła się awantura.

Pracownicy banku wezwali na miejsce policję. Z pierwszych informacji, które docierały do mundurowych wynikało, że była z nimi kobieta, która przyszła wyrazić swoje niezadowolenie z usług banku.


apka nl


Na miejsce zjechało się kilka patroli z różnych wydziałów. - Wyjaśniamy wszystkie okoliczności sprawy - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Aktualizacja: Jak informuje podinsp. Małgorzata Barska z zielonogórskiej policji, mundurowi w związku z interwencją wylegitymowali łącznie 14 osób. Ponadto za nielegalne zgromadzenie, złamanie przepisów sanitarnych i niestosowanie się do poleceń funkcjonariuszy wystawili 11 wniosków do sądu.

Przeczytaj też: Przybywa pacjentów na oddziałach covidowych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u