Kożuchów: 40-latek pod wpływem narkotyków przyjechał autem na komisariat

24 marzec 2021
Autor: 
Był pod wpływem narkotyków - przyjechał na komisariat Redakcja/archiwum

40-latek z aktywnym zakazem prowadzenia jechał pod wpływem narkotyków. Mężczyzna przyjechał na komisariat w Kożuchowie. Tam zatrzymali go policjanci.

Policjanci z Kożuchowa koło Nowej Soli nie musieli napracować się przy ujęciu drogowego przestępcy. Mężczyzna z dwoma aktywnymi zakazami prowadzenia pojazdów przyjechał na komisariat. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli.

- Mężczyzna był bardzo pobudzony i miał powiększone źrenice. 40-latkowi pobrano krew do badań na zawartość narkotyków. W międzyczasie sam przyznał się, że kierował pod ich wpływem - relacjonuje sierż. sztab. Justyna Sęczkowska, rzecznik policji w Nowej Soli.

Stanie przed sądem

To jednak nie koniec przewinień. Samochód marki BMW, którym poruszał się mężczyzna, nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz ważnego przeglądu technicznego pojazdu.

Teraz 40-latek odpowie za popełnione przestępstwa przed sądem. - Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów - dodaje sierż. sztab. Sęczkowska.

Przeczytaj też: Awantura w banku w Zielonej Górze. Zjechało się kilka radiowozów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u