Huczne wprowadzenie nowej drabiny do użytku - strażacki żart na Prima Aprilis

02 kwiecień 2021
Autor: 
Zielona Góra: Strażacki żart na Prima Aprilis Redakcja

"Strażacka drabina z JRG 2 Zielona Góra staranowała bramę" - ta informacja w mgnieniu oka obiegła niemalże całą Polskę. Uspokajamy wszystkich! To tylko żart zielonogórskich strażaków.

W Prima Aprilis żarty trzymają się wszystkich. Nie odpuścili też strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Zielonej Górze. Cel był jeden - huczne wprowadzenie drabiny mechanicznej do podziału bojowego.

Strażacy postawili na incydent z udziałem nowego samochodu. Przygotowali zniszczone elementy starej bramy garażowej, w którą wcześniej miała wjechać nowoczesna autodrabina. Więcej: "Strażacy z Zielonej Góry rozbili drabinę za 2,4 miliony! Wyjechali z bramą (ZDJĘCIA)".

Całość wyglądała na tyle realnie, że większość osób popłynęła wręcz na fali żartu. Wieści o uszkodzonej drabinie szybko rozeszły się po świecie polskiego pożarnictwa, ale i lokalnych grupach na portalach społecznościowych. W żart strażaków z zielonogórskiej "dwójki" wkręcili się nawet m.in. funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP oraz dyżurni Miejskiego Stanowiska Kierowania.

Uspokajamy więc wszystkich! Ani drabina, ani brama nie zostały uszkodzone.

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.