Ubrania pozostawione na plaży jeziora Długie w Rzepinie. Służby szukają właściciela!

27 lipiec 2021
Ubrania pozostawione na plaży jeziora Długie w Rzepinie. Służby szukają właściciela! Redakcja/Gmina Rzepin

Trwają poszukiwania właściciela ubrań pozostawionych na plaży jeziora Długie w Rzepinie. Służby szukają na lądzie oraz w wodzie!

Do zdarzenia doszło we wtorek, 27 lipca, w godzinach porannych na plaży jeziora Długie w Rzepinie. Ratownicy wodni, którzy otwierali kąpielisko, odnaleźli pozostawione na brzegu ubrania. Poszukiwania właściciela w pobliskiej okolicy nie przyniosły skutku. O zdarzeniu poinformowana została policja oraz straż pożarna.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Służby sprawdzały m.in. monitoring kąpieliska, w tym samym czasie strażacy zwodowali sprzęt i prowadzili poszukiwania z wody. Akcja poszukiwawcza trwa.

Aktualizacja: 14:30 - Działania służb zostały zakończone, po nagłośnieniu sytuacji w mediach społecznościowych po ubrania zgłosił się właściciel. Zostały one pozostawione przez przypadek. 

Przeczytaj też: Dwóch mężczyzn utonęło w jeziorze pod Sulęcinem!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u