Wypadek z udziałem motocyklisty oraz kolizja czterech pojazdów na S3 pod Świebodzinem!

14 sierpień 2021
Wypadek z udziałem motocyklisty oraz kolizja czterech pojazdów na S3 pod Świebodzinem! Redakcja/Archiwum

Motocyklista zderzył się z osobówką na trasie S3 pod Świebodzinem. Kawałek dalej doszło do kolizji 4 pojazdów. 

W sobotę, 14 sierpnia, około godziny 8 rano na trasie S3 w pobliżu Świebodzina doszło do dwóch zdarzeń drogowych w wyniku których poszkodowana została jedna osoba. 

Na pasach ruchu w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym go pojazdem w wyniku czego doszło do zderzenia.

Ranny motocyklista trafił do szpitala, gdzie przeszedł specjalistyczne badania. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Około kilometr dalej na pasach w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego doszło do kolizji czterech pojazdów. Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany.

Na trasie zaczęły tworzyć się gigantyczne utrudnienia, obecnie policja odblokowała wszystkie pasy. Ruch wkrótce powinien wrócić do normy.

Przeczytaj też: Pożar składowiska odpadów koło Sulęcina. W akcji blisko 30 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u