Wypadek pod Gubinem. Droga jest zablokowana.

17 sierpień 2021
Autor: 
Wypadek pod Gubinem. Droga jest zablokowana. Redakcja

Dziś około 13 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 32 z drogą wojewódzką 286, tj. Czarnowice - Gubin - przejście graniczne Gubinek doszło do zdarzenia z udziałem 3 samochodów osobowych. Droga jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca Audi jadąca z kierunku Czarnowic nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fiatem Ducato. Ten w skutek siły uderzenia zderzył się z prawidłowo stojącym na skrzyżowaniu Volkswagenem.

Kierująca Audi została przetransportowana do szpitala, gdzie przechodzi specjalistyczne badania

Droga jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez Gubin.

Aktualizacja: Jak informuje podkomisarz Justyna Kulka, Rzecznik Prasowy KPP w Krośnie Odrzańskim, utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godziny. Obecnie wprowadzono ruch wahadłowy na trasie Gubin - Lubsko i Gubin - Zielona Góra.

Godzina 15.30: droga w obu kierunkach została odblokowana

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u