Gorzów: Wypadek z udziałem policyjnego radiowozu jadącego na sygnałach!

11 wrzesień 2021
Gorzów: Wypadek z udziałem policyjnego radiowozu jadącego na sygnałach! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim! Policyjny radiowóz jadący na sygnałach zderzył się z samochodem osobowym.

W sobotę, 11 września około godziny 14 na skrzyżowaniu ulic Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Rosevelta oraz Słowiańskiej w Gorzowie Wielkopolskim doszło do zderzenia policyjnego radiowozu marki skoda z samochodem osobowym marki fiat. Na miejsce wezwane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. 

Dalsza część artykułu pod reklamą

Policyjny radiowóz jechał ulicą Rosevelta mając włączone sygnały świetle oraz dźwiękowe. Ulicą Kosynierów Gdyńskich jechała kierująca osobowym fiatem. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia. W obu pojazdach wystrzeliły poduszki powietrzne! Fiat po zderzeniu ściął znak i przejechał przez chodnik.

Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało, nie było potrzeby hospitalizacji żadnego z uczestników tego zdarzenia.

Swoje czynności na miejscu prowadzą już gorzowscy policjanci, wyjaśniane są okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia. Na skrzyżowaniu Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Słowiańskiej oraz Roosevelta występują utrudnienia w ruchu!

Czytaj także - Śmigłowiec LPR wylądował w Zielonej Górze! W akcji straż pożarna! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u