Gubin: 88-latka zatrzasnęła się z synem w pokoju. Na pomoc ruszyli policjanci!

04 październik 2021
Gubin: 88-latka zatrzasnęła się z synem w pokoju. Na pomoc ruszyli policjanci! Redakcja

Nietypowa interwencja policji w Gubinie. W pokoju zatrzasnęła się 88-letnia kobieta z synem.

Nietypowe zgłoszenie otrzymali w sobotę, 2 października policjanci gubińskiego komisariatu. Z prośbą o pomoc zadzwoniła 88-letnia mieszkanka Gubina, która wraz z synem zatrzasnęła się w pokoju, z którego mimo prób nie byli w stanie się wydostać.

Żeby uwolnić rodzinę z drugiego piętra nie trzeba było wywarzać drzwi, ani też używać specjalistycznego sprzętu. Gdy policjanci podjechali pod kamienicę, kobieta rzuciła im przez okno klucze, którymi otworzyli drzwi do mieszkania, a następnie uwolnili rodzinę.

Przeczytaj też: Pożar budynku w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba została ranna - jest poparzona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u