W Zielonej Górze palił się mercedes. Z pomocą ruszyło aż 27 kierowców!

12 październik 2021
W Zielonej Górze palił się mercedes. Z pomocą ruszyło aż 27 kierowców!

Pożar samochodu osobowego na rondzie w Zielonej Górze. Ogień wybuchł w komorze silnika. W akcji gaśniczej przed przybyciem straży brało udział aż 27 kierowców! Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. 

W niedzielę, 10 października około godziny 18:14 na rondzie Piastów Śląskich w Zielonej Górze doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze. Przed przybyciem strażaków pożar gasiło aż 27 kierowców! Z pewnością takie działanie zapobiegło szybszemu rozprzestrzenianiu się ognia!

Pożar rozwijał się w komorze silnika. Po kilku minutach od zgłoszenia na miejscu zjawiły się dwa zastępy straży. Strażacy w aparatach powietrznych błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. Na czas działań ruch na Drodze Krajowej numer 32 został wstrzymany. Kierowcy jadący od Krosna Odrzańskiego w kierunku Zielonej Góry musieli liczyć się z utrudnieniami.

Widzisz kogoś w potrzebie - zatrzymaj się i pomóż. Może Ty będziesz kiedyś potrzebował pomocy. - apelują zielonogórscy strażacy.

Czytaj także - Wybuch gazu w dzielnicy Zielonej Góry. Jedna osoba została poszkodowana!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u