Zderzenie dwóch pojazdów w zielonogórskiej Łężycy. Jedna osoba lekko ranna

26 listopad 2021
Zderzenie dwóch pojazdów w zielonogórskiej Łężycy. Jedna osoba lekko ranna Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się w zielonogórskiej Łężycy. Jedna osoba została lekko poszkodowana.

W piątek, 26 listopada chwilę po godzinie 10 na ulicy Odrzańskiej w zielonogórskiej Łężycy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki renault oraz audi. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 przy ulicy Sulechowskiej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Ze wstępnych informacji wynika, że w samochód osobowy marki renault, który jechał w kierunku centrum miasta uderzyła audi wyjeżdżająca z osiedla. - Jedna osoba została lekko poszkodowana. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. 

Zdarzenie zostanie zakwalifikowane najprawdopodobniej jako kolizja. Czynności na miejscu prowadzą już policjanci. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Czytaj także - Bunt w ośrodku dla imigrantów w Wędrzynie. Agresywni cudzoziemcy niszczyli ogrodzenie (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u