Fiat zderzył się z autobusem w zielonogórskim Zatoniu

29 listopad 2021
Peugeot zderzył się z autobusem w zielonogórskim Zatoniu

Groźne zdarzenie w zielonogórskim Zatoniu. Kierująca osobówką uderzyła w autobus. 

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 29 listopada chwilę przed godziną 9 na ulicy Zielonogórskiej w Zielonej Górze-Zatoniu. Kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z prawidłowo jadącym autobusem. Po zderzeniu osobówka wypadła z drogi.

Na miejsce wezwana została zielonogórska drogówka, funkcjonariusze ustalali dokładne okoliczności oraz przebieg zdarzenia, które zostało zakwalifikowane jako kolizja. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Nie było też utrudnień w ruchu.

Czytaj także - Woził towary bez uprawnień przewozowych. Szef firmy naruszał też czas pracy kierowcy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u