Spora dziura w Zielonej Górze i kilkanaście uszkodzonych aut. Wezwano policję (ZDJĘCIA)

04 styczeń 2022
Autor: 
Spora dziura w Zielonej Górze i kilkanaście uszkodzonych aut Redakcja

Dziura w drodze na Wojska Polskiego w Zielonej Górze wywołała spore kłopoty. Niektórzy kierowcy po wjechaniu w wyrwę kończyli jazdę na lawecie. Wezwano policję.

Ciężko znaleźć drogę z idealną nawierzchnią bez jakichkolwiek wyrw. Z czasem stają się one coraz większe i wjechanie w dziurę jest już niebezpieczne. Na własnej skórze przekonali się o tym we wtorek, 4 stycznia, kierowcy na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze.

Od godziny 17:00 wielu kierowców uszkodziło swoje samochody w pobliżu ronda Piastów Śląskich (tzw. "na Krosno Odrzańskie"). Wszystko przez jedną sporą dziurę. Z reguły w pojazdach pękały opony i krzywiły się felgi.

Policja obsługuje poszkodowanych

Część kierowców poradziła sobie na własną rękę i odjeżdżała po wymianie koła. Kolejni dzwonili po lawety pomocy drogowej. Z czasem utworzyła się spora grupa poszkodowanych, która wezwała na miejsce patrol policji z drogówki.

Łącznie uszkodzonych zostało kilkanaście pojazdów. Obecnie funkcjonariusze po kolei obsługują każdą osobę. Ponadto dziura została już oznaczona pachołkami.

Przeczytaj też: "Sorry za Mejzę" - mieszkańcy lubuskiego wstydzą się za posła. Stworzono ogromny napis (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u