Dachowanie osobówki na DK27 pod Zieloną Górą. Kierowca uciekł (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2022
Autor: 
Dachowanie osobówki na DK27 pod Zieloną Górą. Kierowca uciekł

Osobowe BMW wypadło z krajowej "27" koło Wilkanowa i dachowało. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci z Zielonej Góry ustalają, kto prowadził pojazd.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc, 15 stycznia, po godzinie 3:00. Kierowca samochodu osobowego marki BMW jechał drogą krajową nr 27 w kierunku Świdnicy. Nagle na wysokości Wilkanowa osobówka wyleciała z trasy i dachując, wpadła do przydrożnego rowu.

Na miejsce wysłano specjalistyczny Ambulans Pogotowia Ruchu Drogowego, czyli tzw. policyjnych wypadkowców. Po dojeździe mundurowych pojazd był już jednak pusty. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze przeszukali teren wokół auta, lecz nie znaleźli jakichkolwiek osób. Ponadto dokładnie sprawdzili oni wnętrze osobówki. Teraz policjanci ustalają, kto prowadził samochód. Pojazd zabrała pomoc drogowa.

Przeczytaj też: Otwarcie mostu w Cigacicach znów przełożone. Tłumaczenia? Warunki pogodowe i COVID-19


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u