Nocny pożar budynku w Osiecznicy pod Krosnem Odrzańskim

03 luty 2022
Autor: 
Nocny pożar stodoły w Osiecznicy pod Krosnem Odrzańskim. Budynek spłonął doszczętnie OSP Osiecznica

Nocny pożar stodoły w miejscowości Osiecznica pod Krosnem Odrzańskim. Budynek spłonął doszczętnie.

W środę, 2 lutego około godziny 22:40 operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru budynku gospodarczego przy ulicy Krośnieńskiej w Osiecznicy pod Krosnem Odrzańskim. Informacja o pożarze została przekazana do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim, który niezwłocznie zadysponował zastępy pod wskazany adres.

Na miejsce zadysponowano łącznie 7 zastępów straży pożarnej w tym cysternę o pojemności 18 tys. litrów wody. Niestety z chwilą dojazdu pierwszych zastępów pożar był już mocno rozwinięty i obejmował połowę murowanego budynku gospodarczego, w którym składowane było drewno.

Strażacy prowadzili akcję gaśniczą w natarciu na płonący obiekt oraz w obronie sąsiednich budynków, na które mógł rozprzestrzenić się ogień. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Akcja gaśnicza trwała do godziny 1:20. 

Czytaj także - Plaga dewastacji w Zielonej Górze. Kubicki prosi o pomoc i publikuje wizerunek sprawców!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u