Zderzenie dwóch samochodów w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana!

08 luty 2022
Autor: 
Zderzenie dwóch samochodów w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana.

We wtorek, 8 lutego chwilę przed godziną 10 na ulicy Kętrzyńskiej w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Ford oraz Toyota. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

W wyniku zderzenia Ford wypadł z drogi i zjechał do przydrożnego rowu. Jedna osoba uczestnicząca w zdarzeniu uskarżała się na ból. Szczęśliwie obrażenia nie okazały się poważne i nie było potrzeby hospitalizacji.

Czynności na miejscu prowadzili policjanci. Funkcjonariusze ustalali dokładne okoliczności oraz przyczyny kolizji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierujący Toyotą, który wykonywał manewr zawracania. Ruch na ulicy Kętrzyńskiej odbywa się bez większych utrudnień. 

Czytaj także - Sterta śmieci na wsi pod Zieloną Górą. To prawdopodobnie odpady posprzątane z Nietkowa (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u