Pijany chciał przepłynąć jezioro wpław. Tonącego mężczyznę ratowały cztery osoby!

28 czerwiec 2022
Autor: 
Pijany chciał przepłynąć jezioro wpław. Tonącego mężczyznę ratowały cztery osoby! Archiwum

Niedziela w województwie lubuskim mogła zakończyć się tragicznie po wyczynie pijanego 62-latka, który chciał przepłynąć jezioro wpław!

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 26 czerwca na terenie jeziora Reczynek w Ośnie Lubuskim. Pijany wędkarz postanowił sprawdzić swoje umiejętności pływackie, wskoczył do wody i próbował przepłynąć wpław na drugi koniec jeziora. Chwilę później 62-letni mężczyzna zaczął tonąć, na pomoc ruszyli świadkowie!

W połowie pokonywanego dystansu, mężczyzna opadł z sił i zaczął tonąć. Wypoczywający na brzegu stróż prawa ze słubickiej komendy widząc to, szybko zareagował i razem z trzema młodymi mężczyznami nie dopuścił do jego zatonięcia. - podaje asp. Agnieszka Kaczmarek, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Pijany mężczyzna został wyciągnięty na brzeg, gdzie czekali już na niego ratownicy medyczni. Na szczególną pochwałę zasługuje zachowanie trzech osób oraz policjanta po służbie sierżanta Patryka Lacha, którzy bez zastanowienia rzucili się na pomoc potrzebującej osobie.

Czytaj także - Upał w Lubuskiem. W Tuplicach stopiły się nawierzchnie dróg!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u