Tragedia pod Nową Solą. W jeziorze utonął 26-letni mężczyzna!

03 lipiec 2022
Autor: 
Tragedia pod Nową Solą. W jeziorze utonął 26-letni mężczyzna! Redakcja/Archwium

Tragiczny finał weekendu w województwie lubuskim. W jeziorze pod Nową Solą utonął 26-letni mężczyzna!

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 3 lipca około godziny 17 na jeziorze w Lubieszowie pod Nową Solą. 26-letni mężczyzna wszedł do wody, niestety wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił grunt pod nogami i zaczął się topić. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Mężczyzna utonął w Lubieszowie

Służby wyłowiły na brzeg ciało mężczyzny, niestety lekarz stwierdził zgon 26-letniego mieszkańca powiatu nowosolskiego. Czynności na miejscu tragicznego zdarzenia prowadzą nowosolscy policjanci pod nadzorem prokuratora. 

Dwie godziny wcześniej na jeziorze Liny pod Kargową doszło do wypadku z udziałem 36-latka. Mężczyzna skoczył do wody na główkę i już nie zdołał wypłynąć o własnych siłach. Z urazem odcinka piersiowego kręgosłupa trafił śmigłowcem LPR do szpitala. 

Ponownie apelujemy o zachowanie rozwagi podczas wypoczynku nad wodą. Nie wchodźmy do wody będąc pod wpływem alkoholu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u