Zielona Góra: 76-latek wymusił pierwszeństwo motocykliście. Zobacz nagranie!

06 październik 2022
Autor: 
Zielona Góra: 76-latek wymusił pierwszeństwo motocykliście. Zobacz nagranie! Lubuska Policja

Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Starszy mężczyzna wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Doszło do zderzenia. Wszystko nagrały kamery miejskiego monitoringu!

W środę, 5 października chwilę przed godziną 13 na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulica Reja w Zielonej Górze doszło do potrącenia motocyklisty. Kierujący samochodem osobowym marki Opel wykonywał manewr skrętu w lewo w ulicę Reja i nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocykliście.

Jadący jednośladem mężczyzna nie miał możliwości ucieczki, doszło do zderzenia. Na miejsce wezwano zastęp straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania. 

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zielonogórskiej komendy. Funkcjonariusze po wykonaniu oględzin miejsca zdarzenia oraz przeanalizowaniu nagrania z kamery miejskiego monitoringu nie mieli wątpliwości. 

Za winnego całego zdarzenia funkcjonariusze uznali kierującego Oplem, 76-letniego mężczyznę. Po kilku godzinach z zielonogórskiego szpitala napłynęły pozytywne informacje. Motocyklista nie odniósł poważnych obrażeń, zdarzenie można było zakwalifikować jako kolizję. 

76-letni kierujący oplem został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze

Czytaj także - Zielona Góra: Podczas pracy zmarł 85-letni lekarz orzecznik z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u