Zaginął 88-letni Kazimierz z Zielonej Góry. Mężczyzna wyszedł na spacer do lasu i nie wrócił!

21 listopad 2022
Autor: 
Zaginął 80-letni Kazimierz z Zielonej Góry. Mężczyzna wyszedł na spacer do lasu i nie wrócił! Redakcja

Trwają poszukiwania 88-letniego Kazimierza z Zielonej Góry. Mężczyzna wyszedł do lasu na spacer i nie powrócił do domu!

W poniedziałek, 21 listopada około godziny 12, 88-letni Kazimierz wyszedł ze swojego mieszkania w rejonie ulicy Zachodniej w Zielonej Górze i udał się do pobliskiego lasu na spacer. Mężczyzna szedł w kierunku Wilkanowa i miał wrócić podobną trasą do miejsca zamieszkania. Niestety zapadł zmrok a 88-latek wciąż nie wracał do domu. Zaniepokojona rodzina postanowiła powiadomić o sprawie policję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zderzenie dwóch ciężarówek na drodze S3

Poszukiwania Zielona Góra

W rejonie ulicy Zachodniej stworzony został punkt koncentracji służb. Do pomocy w poszukiwaniach zadysponowano łącznie 9 zastępów straży pożarnej w tym Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z OSP Jarogniewice. W działania zaangażowane są psy tropiące. Dodatkowo służby korzystają z kamer termowizyjnych oraz drona.

Dziś w nocy temperatura może spaść lokalnie nawet do -6 stopni Celsjusza. Służby muszą działać szybko, gdyż przebywanie w niskich temperaturach może spowodować bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia.

Rysopis zaginionego mężczyzny: wiek z wyglądu 70 lat, włosy siwe krótkie, ciemne na skroniach, oczy piwne, nos prosty sylwetka szczupła, wzrost 165 cm. Ubrany w kurtkę ortalionową koloru grantowego, granatowe spodnie dresowe, granatowe buty, czapka bejsbolowa granatowa z napisem HERSEY.

Wszystkie osoby, które mają informacja z miejscem pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policja pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z dyżurnym KMP w Zielonej Górze tel: 47 7952411, 47 7952412

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Czytaj także - Śmiertelny wypadek pod Gubinem. Policja szuka świadka tragedii


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u