Wyrzuciła z balkonu 12 tys. złotych. Staruszka uwierzyła fałszywemu policjantowi!

04 grudzień 2022
Autor: 
Wyrzuciła z balkonu 12 tys. złotych. Staruszka uwierzyła fałszywemu policjantowi! Lubuska Policja

Starsza kobieta uwierzyła fałszywemu policjantowi i wyrzuciła z balkonu 12 tys. złotych. Mężczyzna, który zabrał pieniądze trafił w ręce policji!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 28 listopada około godziny 17 w Gorzowie Wielkopolskim. Policjanci otrzymali wówczas informację o udanej próbie oszustwa na starszej kobiecie. Mieszkanka Gorzowa zaufała fałszywemu policjantowi i wyrzuciła z balkonu 12 tys. złotych.

Oszustwo na policjanta

Kiedy starsza kobieta zorientowała się, że została oszukana postanowiła poinformować o tym prawdziwych policjantów, którzy ruszyli do działań. Funkcjonariusze ustalili dokładny przebieg zdarzenia i ruszyli w poszukiwania. 

W trakcie działań na jednej z ulicy Gorzowa funkcjonariusze postanowili wylegitymować mężczyznę. Podczas przeszukania 53-latka mundurowi ujawnili przy nim 12 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 

Został przesłuchany i usłyszał zarzut oszustwa, za co grozi mu do 8 lat więzienia. W jego sprawie prokurator zdecydował o złożeniu w sądzie wniosku o tymczasowy areszt. Zabezpieczone pieniądze wrócą do właścicielki - podaje kom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Czytaj także - Zielona Góra gotowa na święta. Dziś mieszkańcy wspólnie odpalili światełka! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u