Pożar w Zielonej Górze. Płonęło poddasze sklepu w centrum miasta (ZDJĘCIA)

19 grudzień 2022
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonęło poddasze sklepu Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w sklepie na ulicy Przy Gazowni. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w poniedziałkowy poranek, 19 grudnia, tuż po godzinie 9:20. Ludzie zauważyli sporą ilość dymu wydobywającą się ze sklepu położonego w ciągu lokali usługowych na ul. Przy Gazowni.

Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Część strażaków wyposażona w aparaty powietrzne rozwinęła linię gaśniczą i udała się do środka budynku, natomiast kolejni rozstawili drabinę mechaniczną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Sytuacja została już opanowana

Szybko okazało się, że pożar miał miejsce na poddaszu. - Sytuacja została opanowana w 15 minut. Wszyscy opuścili budynek przed przybyciem strażaków. Nikt nie został poszkodowany - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. W budynku sprzedawano okna.

Przeczytaj też: Blisko 6,8 miliona na przebudowę krajowej "27" w Świdnicy pod Zieloną Górą


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u