Gorzów Wlkp.: Płonie mieszkanie na poddaszu kamienicy. Trwa akcja gaśnicza!

21 styczeń 2023
Autor: 
Gorzów Wlkp.: Płonie mieszkanie na poddaszu kamienicy. Trwa akcja gaśnicza! Fot. PSP Gorzów

Groźny pożar mieszkania na poddaszu kamienicy w Gorzowie Wielkopolskim. Trwa akcja gaśnicza. 

W sobotę, 21 stycznia około godziny 19:20 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Do zdarzenia zadysponowano łącznie pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. {loadmoduledi 450}

Pożar mieszkania Gorzów Wielkopolski

Pożar wybuchł na trzecim, ostatnim piętrze kamienicy i w błyskawicznym tempie rozprzestrzenił się na całe mieszkanie. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów strażaków, pożar wychodził już na zewnątrz budynku. 

- Mieszkańcy ewakuowali się przed przybyciem straży pożarnej. Były to dwie dorosłe osoby oraz 10-letnia dziewczynka. Osoby te zostały podtrute dymem, nikt nie został poparzony - podaje bryg. Bartłomiej Mądry, Oficer Prasowy gorzowskich strażaków. 

Pożar został opanowany około godziny 19:45. Obecnie trwa dogaszanie oraz sprawdzanie pozostałych mieszkań pod kątem osób poszkodowanych. Przyczyna pożaru nie jest znana.

Czytaj także - Tragiczny wypadek na S3 w Lubuskiem. Nie żyją dwie osoby, w tym dziecko (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u