Nocny pożar w warsztacie samochodowym w Zielonej Górze. W akcji 5 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)

22 styczeń 2023
Autor: 
Nocny pożar w warsztacie samochodowym w Zielonej Górze Fot. OSP Koźla

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w warsztacie samochodowym. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w niedzielną noc, 22 stycznia, tuż po północy. Z warsztatu samochodów ciężarowych przy alei Zjednoczenia wydobywało się zadymienie. Świadczyło to o tym, że wewnątrz najprawdopodobniej doszło do pożaru.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 oraz dwa zastępy z jednostek OSP Koźla i OSP Racula, które przedysponowano na miejsce z innych zdarzeń. Po dojeździe pierwszego samochodu gaśniczego strażacy rozwinęli tzw. linię szybkiego natarcia i udali się do środka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Pożar instalacji elektrycznej w ciężarówce

Sytuacja pożarowa została opanowana w kilka minut. Okazało się, że zapaliła się instalacja elektryczna w jednej ciężarówek, która znajdowała się w budynku. Na szczęście w tym zdarzeniu straty materialne nie są zbyt wielkie. To przede wszystkim zasługa tego, iż zgłoszenie wpłynęło do straży pożarnej jeszcze w początkowej fazie.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek na S3 w Lubuskiem. Nie żyją dwie osoby, w tym dziecko (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u