Konar drzewa złamał się pod naporem śniegu i spadł na auto w Zielonej Górze

22 styczeń 2023
Autor: 
Konar drzewa złamał się pod naporem śniegu i spadł na auto w Zielonej Górze Redakcja

Konar drzewa złamał się pod naporem mokrego śniegu i spadł na maskę samochodu w Zielonej Górze. Interweniowała policja oraz straż pożarna.

W niedzielę, 22 stycznia około godziny 15 patrol policji został wezwany na ulicę Sucharskiego w Zielonej Górze. Wezwanie dotyczyło uszkodzonego pojazdu, na który spadł konar drzewa. Na miejscu okazało się, że konar złamał się pod naporem ciężkiego śniegu i niefortunnie spadł na maskę zaparkowanego samochodu osobowego marki Kia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marszałek województwa lubuskiego podsumowuje największe inwestycje zrealizowane w 2022 roku i przekazuje plany na 2023!

Drzewo spadło na auto Zielona Góra

Policjanci postanowili wezwać na miejsce strażaków, którzy pocięli i usunęli złamany konar z maski pojazdu. Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany i skończyło się jedynie na stratach materialnych. Po wczorajszych opadach śniegu lubuscy strażacy interweniują przy powalonych drzewach oraz uszkodzonych liniach energetycznych.

Czytaj także - Nocny pożar w warsztacie samochodowym w Zielonej Górze. W akcji 5 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u