Groźna kolizja w Zielonej Górze. Kierowca nieprawidłowo zmienił pas ruchu!

23 styczeń 2023
Autor: 
Groźna kolizja w Zielonej Górze. Kierowca nieprawidłowo zmienił pas ruchu!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Jeden z kierowców nieprawidłowo zmienił pas ruchu!

W poniedziałek, 23 stycznia około godziny 12:40 na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Honda i Audi. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Kolizja Zielona Góra

Kierujący samochodem osobowym marki Honda nieprawidłowo zmienił pas ruchu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą Audi. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód sprawcy obróciło w przeciwnym do jazdy kierunku. 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wyciek substancji ropopochodnych z rozbitych pojazdów. Dalsze czynności w sprawie prowadzili zielonogórscy policjanci. Przez kilkadziesiąt minut ruch na ulicy Zjednoczenia był utrudniony. 

Czytaj także - Poważne potrącenie w Zielonej Górze. Kierująca wpadła w poślizg i zjechała na chodnik!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u