Poważne potrącenie w Zielonej Górze. Kierująca wpadła w poślizg i zjechała na chodnik!

23 styczeń 2023
Autor: 
Poważne potrącenie w Zielonej Górze. Kierująca wpadła w poślizg i zjechała na chodnik! Redakcja

Poważne potrącenie mężczyzny w Zielonej Górze. Auto wpadło w poślizg i zjechało na chodnik. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala!

W poniedziałek, 23 stycznia około godziny 12:40 na ulicy Botanicznej w Zielonej Górze kierująca samochodem osobowym marki Mercedes wpadła w poślizg i straciła panowanie nad kierownicą. Samochód wypadł z drogi i wjechał na chodnik, gdzie znajdowało się starsze małżeństwo. Niestety doszło do potrącenia 67-letniego mężczyzny.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Wypadek Zielona Góra

- Przytomny mężczyzna został przetransportowany do szpitala - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze. 

Czynności na miejscu prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Kluczowe w sprawie okażą się wieści o stanie zdrowia 67-latka, który przechodzi obecnie badania. Jeśli mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń sprawa zakończy się mandatowo w innym wypadku sprawa trafi do sądu. 

Na ulicy Botanicznej występują utrudnienia. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku ulicy Kożuchowskiej. 

Czytaj także - Szpital w Zielonej Górze zapłaci 2,5 mln złotych rocznie więcej za ogrzewanie! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u