Świebodzin: Trzech pracowników porażonych prądem w zakładzie produkcyjnym!

24 styczeń 2023
Autor: 
Świebodzin: Trzech pracowników porażonych prądem w zakładzie produkcyjnym! Redakcja/archiwum

Groźny wypadek podczas pracy w jednym z zakładów produkcyjnych w Świebodzinie. Trzech pracowników zostało porażonych prądem!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 23 stycznia około godziny 23:50 w zakładzie produkcyjnym przy ulicy Zachodniej w Świebodzinie. Strażacy otrzymali automatyczne zgłoszenie z systemu przeciwpożarowego zainstalowanego w zakładzie. Do działań zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. W rejonie dworca PKP ...

Zgodnie z procedurami po ogłoszeniu alarmu przeciwpożarowego pracownicy ewakuowali się na zewnątrz. Po kilku minutach na terenie zakładu pojawili się strażacy, którzy nie stwierdzili oznak pożaru. Sytuacja na miejscu była jednak poważna, ponieważ doszło do porażenia prądem trzech osób.

- Do wypadku doszło podczas prac serwisowych na jednym z urządzeń elektrycznych - podaje bryg. Marcin Bohuszko, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie.

Dwie osoby doznały rozległy poparzeń, natomiast jedna miała poparzoną rękę. Strażacy udzielali pomocy poszkodowanym osobom do czasu przyjazdu zespołów ratownictwa medycznego. Równocześnie hala została przewietrzona i sprawdzona detektorami.

- Spaleniu uległo niewielkie urządzenie elektryczne - dodaje bry. Marcin Bohuszko. 

Czytaj także - Baterie Patriot już w Polsce. Kolumna pojazdów zmierza na wschód kraju!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u