Zielona Góra: Śnieg spadł z dachu na kobietę. Ranna trafiła do szpitala

25 styczeń 2023
Zielona Góra: Śnieg spadł z dachu na kobietę. Ranna trafiła do szpitala Fot. Czytelnik

Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Śnieg osunął się z dachu kamienicy i spadł na przechodzącą kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w środowe przedpołudnie, 25 stycznia, po godzinie 10:30. Z dachu kamienicy przy ulicy Kupieckiej w Zielonej Górze osunął się śnieg. Całość spadła na kobietę, która akurat przechodziła w pobliżu budynku.

Na miejsce wezwano patrol policji oraz zespół pogotowia ratunkowego. Z czasem pojawił się także patrol Straży Miejskiej i zastęp straży pożarnej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy pięcioboiści jadą na Igrzyska

Poszkodowana trafiła do szpitala

Kobieta poszkodowana w zdarzeniu została przebadana przez medyków. Następnie zapadła decyzja o przetransportowaniu jej do szpitala, gdzie dodatkowo przejdzie między innymi wszelkie, szczegółowe badania.

Teren w rejonie budynku odgrodzono. Wówczas strażacy rozpoczęli usuwanie śniegu zalegającego na dachu kamienicy. Ponadto niewykluczone, że w tej sprawie zielonogórska Straż Miejska wdroży postępowanie mandatowe wobec właściciela nieruchomości. Mundurowi za nieusunięcie śniegu z dachu mogą nałożyć mandat do 500 złotych.

Przeczytaj też: Ktoś strzelał do figury Jezusa w gminie Sława. Sprawa trafiła na policję (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u