Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo (ZDJĘCIA)

03 luty 2023
Autor: 
Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo Fot. Czytelnik

Zdarzenie drogowe w Zielonej Górze. W pobliżu Barcikowic osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Na szczęście kierowca nie doznał poważnych obrażeń.

Wszystko wydarzyło się w piątkowy poranek, 3 lutego, przed godziną 8:00.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A3 jechał od strony Książa Śląskiego (gmina Kożuchów). Wjeżdżając do Zielonej Góry, a dokładniej sołectwa Barcikowice (dzielnica Nowe Miasto) mężczyzna wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i dodatkowo uderzyło w drzewo.

Kierowca bez poważnych obrażeń

Na miejsce przyjechał zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz zastęp z jednostki OSP Studzieniec położonej w powiecie nowosolskim. Wezwano również patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Mężczyzna kierujący samochodem wyszedł z niego o własnych siłach. Miał dużo szczęścia, bo doznał tylko niegroźnych obrażeń. Z uwagi, że nie były one poważne, nie było też konieczności transportu do szpitala.

Policjanci zakwalifikowali ostatecznie to zdarzenie jako kolizja drogowa. Kierowca był trzeźwy.

Przeczytaj też: Akcja policji na drogach w Lubuskiem. Dziś posypią się mandaty (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u