Ponad 100 osób szuka zaginionego 68-latka. Trwa walka z czasem!

10 luty 2023
Autor: 
Ponad 100 osób szuka zaginionego 68-latka. Trwa walka z czasem! Lubuska Policja

Trwają intensywne poszukiwania zaginionego Ryszarda T. Mężczyzny szuka ponad 100 funkcjonariuszy z policji oraz straży pożarnej!

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Służby odnalazły ciało 68-latka.

W czwartek, 9 lutego około godziny 5 rano z domu przy ulicy Poznańskiej w Trzemesznie Lubuskim wyszedł 68-letni Ryszard T. Mężczyzna udał się w nieznanym kierunku i ślad po nim zaginął. Zaniepokojona rodzina o sprawie poinformowała policję, która rozpoczęła poszukiwania. Tego samego dnia do akcji zaangażowano strażaków. Niestety działania zostały przerwane około godziny 22.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - droga do Warszawy ...

Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny

Akcja poszukiwawcza został wznowiona w piątek, 10 lutego. Do działań zaangażowano ponad 100 funkcjonariuszy z lubuskiej policji, straży pożarnej oraz WOPR Świebodzin. W akcji bierze także udział grupa poszukiwawczo - ratownicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarogniewicach. 

- Do poszukiwań użyty został pies tropiący z gorzowskiej Komendy Miejskiej oraz dwa drony, którymi dysponuje Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim oraz strażacy z Jarogniewic - dodaje sierż. sztab. Klaudia Biernacka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie

Jak był ubrany mężczyzna w chwili zaginięcia? Tego dokładnie nie wiadomo. W środę, 8 lutego, około godziny 22:00 miał na sobie szare spodnie, bordową koszulkę z krótkim rękawem, szarą bluzę z długim rękawem oraz czarno-szare gumowce. Ponadto 68-latek może mieć ze sobą portfel wraz z dokumentami.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Służby odnalazły ciało 68-latka.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u