Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

18 luty 2023
Autor: 
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który ukradł perfum w galerii handlowej. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Wszystko wydarzyło się 14 stycznia 2023 roku. Tego dnia w galerii Focus Mall Zielona Góra pojawił się złodziej. Mężczyzna ukradł markowe perfum o wartości ponad 700 złotych ze sklepu Sephora.

Sprawa trafiła na Komisariat II Policji w Zielonej Górze. Mundurowym udało się zabezpieczyć monitoring. Prowadząca sprawę funkcjonariuszka po sprawdzeniu zapisów z kamer ustaliła, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który mógł dokonać tej kradzieży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - Parlament

Policja szuka mężczyzny i prosi o pomoc

Nadzorujący postępowanie prokurator wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanego o kradzież.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem II Policji przy ulicy Szarych Szeregów 8, telefoniczny z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 795 12 11 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. Wydano kolejne ostrzeżenia przed silnym wiatrem w regionie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u