Mężczyzna groził 11-latkowi i żądał pieniędzy! 28-latek szybko zmiękł na widok policji

01 marzec 2023
Autor: 
Mężczyzna groził 11-latkowi i żądał pieniędzy! 28-latek szybko zmiękł na widok policji Lubuska Policja

Agresywny mężczyzna zagroził 11-latkowi i ukradł mu 50 złotych. Teraz 28-latkowi grozi nawet 10 lat więzienia!

W sobotę, 25 lutego około godziny 14 przy ulicy Grobla w Gorzowie Wielkopolskim doszło do zdarzenia o charakterze rozbójniczym. Do 11-letniego chłopca podszedł mężczyzna, który po początkowej zwyczajnie rozmowie zaczął być agresywny. Ostatecznie mężczyzna zaczął grozić chłopcu i zażądał od niego pieniędzy.

Przestraszony 11-latek w obawie o swoje życie dał agresorowi 50 złotych. Mężczyzna zabrał pieniądze i uciekł. Chłopiec zadzwonił do swojego taty i poinformował go o całym zajściu. Ojciec dziecka zgłosił sprawę na policję, która błyskawicznie ruszyła do działań.

Patrole w Gorzowie otrzymały informację o zdarzeniu. Do działań zaangażowano również kryminalnych, którzy dzięki dobrej pracy operacyjnej szybko ustalili wizerunek mężczyzny oraz miejsce, w którym przebywa.

Funkcjonariusze zatrzymali agresora, którym okazał się 28-latek. Mężczyzna na widok policjantów z pewnością nie był już tak odważny. Mundurowi znaleźli przy nim podejrzane substancje, które trafiły do badań. Niestety ukradzione pieniądze 28-latek zdążył wydać.

- Prokurator przedstawił mu zarzut wymuszenia rozbójniczego o charakterze chuligańskim. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Najbliższe dwa miesiące 28-latek spędzi w areszcie - podaje kom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj także - Żagań: 18-latka zignorowała znak "STOP". Zobacz nagranie z momentu zderzenia!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u