Pożar budynku w Bojadłach. W akcji brało udział 7 zastępów straży pożarnej!

05 marzec 2023
Autor: 
Pożar budynku w Bojadłach. W akcji brało udział 7 zastępów straży pożarnej! Fot. OSP KSRG Trzebiechów

Pożar budynku gospodarczego w Bojadłach. Ogień doszczętnie strawił dach obiektu. W akcji 7 zastępów straży pożarnej!

W niedzielę, 5 marca około godziny 5 rano w miejscowości Bojadła doszło do pożaru budynku gospodarczego. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów straży pożarnej ogień był już mocno rozwinięty i obejmował drewnianą część poddasza obiektu. Łącznie w akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej.

Pożar budynku w Bojadłach

W trakcie działań strażacy mogli skupić się wyłącznie na prowadzeniu akcji gaśniczej, ponieważ pożar nie zagrażał innym obiektom. - Budynek był pusty, nie ma osób poszkodowanych - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze

Po opanowaniu pożar strażacy przystąpili do rozbiórki strawionych przez ogień elementów konstrukcyjnych obiektu oraz do dogaszania pozostałych zarzewi ognia. Działania zakończyły się po ponad trzech godzinach. Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana. 

Czytaj także - Szpital w Zielonej Górze chce przebudować Szpitalny Oddział Ratunkowy. Złożył wniosek na 15 milionów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u