Przypalona potrawa przyczyną interwencji strażaków w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)

21 marzec 2023
Autor: 
Przypalona potrawa przyczyną interwencji strażaków w Zielonej Górze! Redakcja

Trzy zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do pożaru mieszkania w Zielonej Górze. Okazało się, że przypaliła się potrawa!

We wtorek, 21 marca chwilę przed godziną 22 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Cyryla i Metodego w Zielonej Górze.

Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 1 oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Przypalona potrawa na kuchence przyczyną interwencji strażaków

Na miejscu okazało się, że niepokój okolicznych sąsiadów, którzy wezwali służby wzbudziła przypalona na kuchence potrawa. Strażacy szybko opanowali sytuację i przewietrzyli zadymione pomieszczenie w mieszkaniu. Czynności przejęli policjanci. 

Czytaj także - Pożar w Zielonej Górze. Płonęła altana na działkach. Kawałek dalej spłonął śmietnik! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u